Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokuororia e durresit

Grabitja gjatë natës e dokumenteve në Prokurorinë e Durrësit, ironizon analisti: Pasi të hetohet do rezultojë se fajin e ka…

Persona të pa identifikuar kanë shqyer dyert e Prokurorisë së Durrësit dhe hynë gjatë natës në zyra duke marrë materiale të ndryshme. ...

Lajmet e fundit