Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokuori

Dosja ‘Shullazi’, dëshmon në Prokurori biznesmeni, bashkëpunëtor i drejtësisë

Biznesmeni Ylvi Beqja do të dëshmojë sot në Prokurorinë e Tiranës kundër Shullazit. Beqja mban statusin e bashkpunëtorit të drejtësisë, për këtë...

‘E bënë shtetin gallatë, drejtësinë sallatë’, Manjani sulmon prokurorinë: Skandal sa më s’ka

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar pas daljes së përgjimeve ku implikohet kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako në biseda me bandën ‘Avdylaj’. ...

Arta MARKU pranon dorëheqjen e PROKURORIT të Elbasanit, ja kush emërohet në vend të tij

Kryeprokurorja Arta Marku pranon dorëheqjen e prokurorit të Elbasanit Ardian Nezha. Ardian Nezha ishte emëruar në këtë detyrë vetëm pak kohë nga...

Ngjarje e rëndë: Rrihet PROKURORI brenda ambienteve të Prokurorisë, arrestohet autori

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Prokuoria e Vlorës aty ku është dhunuar prokurori Kledian Llaho. Ngjarja dyshohet se ka ndodhur...

Kallëzohen në Prokurori 19 zyrtarë dhe ish-specialistë të ZVRPP Kukës e Berat për shpërdorim detyre

Kontrolli i Lartë i Shtetit ta kallëzuar në Prokurori 19 zyrtarë, ish-specialistë, specialistë dhe juristë të Zyrës Vendore të Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme...

Lajmet e fundit