Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projkti

Ndërtimi i “Unazës së Re”, reagon ARRSH: Projekti është vijim i atij që ka nisur Basha nga koha kur ka qenë në bashki

Ndërtimi i “Unazës së Re” ka shkaktuar shumë debat ditëve të fundit mes banorëve të zonës së Astirit dhe qeverisë. Ata...

Lajmet e fundit