Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projektligji per reformen zgjedhore

Miratohet Komisioni për Reformën Zgjedhore , ja përbërja

Janë miratuar vonë në mbrëmjen e sotme në Kuvendin e Shqipërisë dy projektligje të rëndësishme, ai i Komisionit për Reformën Zgjedhore dhe projektligji për...

Lajmet e fundit