Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projektligji per mediat online

15 organizata ndërkombëtare thirrje parlamentit shqiptar: REFUZONI ligjin për mediat online

15 media dhe organizata ndërkombëtare të lirisë së fjalës i janë drejtuar parlamentit shqiptar duke i kërkuar të refuzojë ligjin e qeverisë për median...

Lajmet e fundit