Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projekti

Prezantimi i KombinArt, Veliaj: Projekti më ambicioz i 100 viteve të Tiranës kryeqytet, me banesa shumë herë më dinjitoze

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se lagja e re e Kombinatit, e cila do të ndërtohet për të strehuar familjet e...

‘Divjaka Resort’, refuzohet mega-projekti turistik i Behgjet Pacollit

Komiteti i Investimeve Strategjike në Republikën e Shqipërisë, ka bërë me dije se ka refuzuar lejen për realizimin e një mega-projekti turistik nga ana...

Rama nxjerr projektin: Javën e ardhshme nis rindërtimi i rrugës së Thethit (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se javën e ardhshme do të nisë rindërtimi i rrugës së Thethit. Me anë të një...

Projekti për shëtitoren, Petrit Vasili i ashpër me Ramën: Mos e dh** edhe Sarandën siç dhj*ve Vlorën

Vjen reagimi i parë nga opozita pas prezantimit të projektit për Sarandën nga kryeministri Rama. Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka...

‘Saranda me shëtitore si Lungomarja e Vlorës’, Rama nxjerr projektin 3D: Ja kur fillojnë punimet (FOTOT)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet 3D të projektit për shëtitoren e Sarandës. Rama bën me dije se kanë përfunduar procedurat...

Veliaj zbulon projektin, si do të transformohet Parku Rinia në Tiranë

Bashkia e Tiranës ka nisur transformimin e Parkut Rinia në një park qendror të qytetit dhe që do të shërbejë jo vetëm si vend...

Prezantohet projekti për ‘Mbrojtjen civile’, Rama: Do të ketë një autoritet më të madh se EC

Ditën e sotme është prezantuar projekti për 'Mbrojtjen civile'. I pranishëm në prezantim, tek ministria e Mbrojtjes ishte edhe kryeministri Edi Rama. ...

Zbulohet projekti i KLGJ: MBYLLEN 9 gjykata në vend

Nëntë gjykata në vend po planifikohen të mbyllen. Report Tv ka bërë me dije projektin e Këshillit të Lartë Gjyqësor që është ende në...

Një ditë pas hapjes së fushatës, Rama nis ditën me ‘Unazën e Re’ (VIDEO)

Një ditë pasi hapi fushatën eletorale të PS, për zgjedhjet lokale të 30 qershorit, kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të dielë me...

DALIN FOTOT e projektit të Stefano Boerit, ja SHKOLLA e RE që do ndërtohet në Kodër Kamëz

Dalin fotot e projektit të shkollës që do të ndërtohet për të gjithë fëmijët e Njësisë 11 në Kodër Kamëz dhe që sipas Bashkisë...

Lajmet e fundit