Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projekti sheshi shkenderbej

Ky është projekti i sheshit “Skënderbej” me 50% gjelbërim dhe pa makina

Sipërfaqja e gjelbër dhe ajo e ngurtë në sheshin “Skënderbej” do të jetë e ndara në mënyrë të barabartë. Ky është një prej detajeve...

Lajmet e fundit