Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projekti i ri

Rikthehet në muzikë pas 5 vitesh Orinda Huta, zbulohet projekti i ri

Rikthehet në muzikë këngëtarja dhe moderatorja e njohur Orinda Huta. E ftuar së fundmi në emisionin 'Mirage', moderatorja ka zbuluar se...

Bes Kallakut ‘ i vjen dita’

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku sapo ka publikuar projektin e tij të fundit muzikor. “Na vjen dita”, është bashkëpunimi...

Lajmet e fundit