Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projekti i punesimit

Bashkia e Tiranës lançon projektin për nxitjen e punësimit: Kriteret dhe afati për aplikim

Bashkia e Tiranës ka lançuar programin e Nxitjes së Punësimit të Biznesit Rinor, ndërsa ka shpallur thirrjen e parë për dorëzimin e aplikimeve për...

Lajmet e fundit