Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
39 %
1.5kmh
75 %
Pre
14 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
Mar
14 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projekti i piramides

JA PROJEKTI I PIRAMIDËS, Veliaj: Realizimi i një ëndrre, do jetë histori suksesi (FOTOT)

Nga një relike e së shkuarës që mbart shumë nostalgji, Piramida e Tiranës do ti kthehet kryeqytetit si  qendra më e madhe invoacionit dhe...

Lajmet e fundit