Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Projekti i nenkalimit

Veliaj dhe Balluku prezantojnë projektin e nënkalimit te ‘Shqiponja’, ja si do duket

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Infrastrukturës dhe e Energjitikës, Belinda Balluku, si dhe ministrja për Sipërmarrjen, Sonila Qato kanë prezantuar...

Lajmet e fundit