Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projektet

PROJEKTET për 2020-ën/ Ministria e Kulturës u heq mbështetjen financiare ‘tempujve’ të ARTIT dhe aktorëve bashkëkohorë (LISTA ME EMRA)

Ministria e Kulturës ka bërë publike listën e projekteve për vitin 2020 që do të kalojnë në fazën e dytë, për t'u mbështetur financiarisht,...

Zbulohen PROJEKTET, ja si do jenë 17 shkollat e reja që do ndërtohen në TIRANË (FOTOT)

Me ndërtimin e 17 shkollave të reja, themelet e të cilave do të hidhen së shpejti, Tirana do të përjetojë një revolucion, me godina...

Lajmet e fundit