Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projekte te reja

Çudit Bujar Qamili: Luana më ka thirrur për drekë dhe aty më PROPOZOI

Këngëtari i njohur i muzikës popullore shqiptare Bujar Qamili i ftuar në ‘Radio Shkodra’ ka folur për planet dhe projektet e tij, ndërkohë që...

Elvana Gjata “shpërthen”, zbulon planin e madh

Elvana Gjata “shpërthen” në kuptimin e plotë të fjalës, me projekte të reja e të fuqishme siç nuk e keni parë asnjëherë. ...

Lajmet e fundit