Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projekt

Rama publikon pamjet: Ja si do jetë aeroporti i Kukësit, vitin tjetër nisin fluturimet (FOTO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke publikuar pamje nga projekti i Terminalit të Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit, në të cilin...

Mozzik me projekt të ri, pjesë e tij edhe vajza e vogël Hana

Reperi i njohur Mozzik ka  korrur mjaft sukses kohët e fundit me bashkëpunimin e tij me bashkëshorten Loredana. Kënga e tyre...

Përfundon verifikimi në terren, ulet numri i objekteve që prek Unaza

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka deklaruar se është ulur numri i objekteve që preken nga projekti i Unazës së Madhe. Sipas ARRSH,...

‘Unaza’/ ‘Projekt megavjedhje me në krye Ramën’, Basha ka një MESAZH

Kreu i Partisë Demokratike ka folur për ndërtimin e unazës të Re e cila sipas Bashës është një project megavjedhje me në krye kryeministrin...

Ndërtimi i ‘Unazës së Re’, Balla: Basha ka qenë pjesë e përcaktimit të projektit me FIRMË dhe VULË

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla foli nga foltorja e Kuvendit në lidhje me ndërtimin e ‘Unazës së Re’ në Tiranë. ...

Dalin FOTOT e projektit, ja si do të duket Unaza e Madhe në Tiranë

Kohët  e fundit është vendosur në diskutim, ndërtimi i projektit të Unazës së Madhe, i cili është planifikuar të përfundojë në vitin 2020 dhe...

Unaza e Madhe në Tiranë, ARRSH sqaron projektin: Do të prishen 317 objekte

Ndërtimi i “Unazës së Madhe” në Tiranë do të sjellë prishjen e një numri të madh ndërtesash, të cilët janë të vendosura përgjatë gjithë...

‘Së shpejti një këshilltar gjerman për policinë tonë’, Xhafaj: Një projekt ambicioz mes dy vendeve

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një konferencë për median me drejtorin e Policisë gjermane, Dieter Romman, i cili ndodhet për një vizitë...

Projekti për shkollën e drejtorëve, Rama: Operacion për të ndarë shkollën nga politika

Sot po prezantohet projekti i qeverisë për shkollën e drejtorëve, ku pjesëmarrës është edhe kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se ky është...

‘Ky zakon i vjetër duhe të marrë fund’, Rama publikon VIDEON e Rrugës së Kombit: Këta llogarisin kilometrat tendera, por…

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot një tjetër projekt që është rruga nga Miloti deri në nyjën që e lidh atë me Rrugën e...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone