Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

projeksioni i mandatit

Rezultatet e zgjedhjeve 2009 dhe 2013 sipas sistemit aktual dhe atij pa koalicione që propozohet për 2021-shin (TABELA e MANDATEVE TË PS, PD E...

Nisma e mazhorancës për të ndryshuar Kushtetutën është arsyetuar me nevojën e hapjes së sistemit zgjedhor dhe kalimin nga listat e mbyllura në listat...

Lajmet e fundit