Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

proiteste

Fiken dritat në shesh, protestuesit ndezin blicat e telefonave: E bënë që mos dukemi sa jemi

Prej rreth një ore ka nisur protesta e Partisë Demoktike para Kryeministrisë, ku të pranishëm janë Sali Berisha, Ilir Meta dhe deputetë e PD...

“O Rama, o legen”, Ministrja Kushi dënon keqpërdorimin e fëmijëve në protesta: T’i rrisim me vlerat, lërini të rriten të qetë në fëmijërinë e...

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka komentuar ligjëratën e një vajze të vogël në protestën e së dielës, e cila nuk ka kursyer as...

Lajmet e fundit