Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Progres dhe Vizion

Spitali Amerikan – Progres dhe Vizion. E keqja në Shqipëri, shantazhet!

Drejtori i Spitalit Amerikan zbulon vizionin për të ardhmen: e keqja e vetme në Shqipëri... shantazhet! Spitali Amerikan është një realitet...

Lajmet e fundit