Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

programi

Zbardhet programi i Qeverisë “Rama 3”: Administrata me rrogë mesatare 850,000 lekë, rritje e madhe pagash edhe për kategoritë e tjera

Kryeministri Edi Rama do të prezantojë nesër programin qeverisë të mandatit të tretë. Programi voluminoz i socialistëve do të ketë pesë shtylla kryesore ku...

U rikthye në Top Channel, zbulohet programi që do të prezantojë Jonida Shehu

Vetëm disa muaj pas largimit, Jonida Shehu rikthehet përsëri në ekranin e televizionit të Top Channel. Moderatorja u largua në mes...

Programi i ri në Top Channel, zbulohen anëtarët e jurisë

Për Top Channel duket se nuk do të ketë pushim këtë vit. Një tjetër program i ri televiziv pritet të shfaqet këto ditë në...

S’ka pushime në verë për Top Channel, zbulohet programi i veçantë që do transmetohet së shpejti

Duke qenë periudhë pushimesh, gjatë verës kanalet shqiptare nuk kanë programe të reja dhe në të shumtën e rasteve japin ritransmetime. ...

Zbulohen detaje të reja të spektaklit që do të drejtojë Marina Vjollca në Tv Klan (VIDEO)

  Se shpejti... A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Oct 17, 2017 at 7:05am PDT

Blushi në Fier organizon partinë dhe nxjerr arsyen se pse nuk publikon programin për zgjedhjet

Ben Blushi, kryetar i partisë LIBRA u ndal pasditen e sotme në qytetin e Fierit për të hapur zyrën e parttisë dhe për të...

Shqiptarët krijojnë aplikacionin e veçantë që ju vë në kontakt me njerëz të rinj

Një grup programuesish shqiptarë të Shqipërisë dhe Kosovës kanë arritur që pas një viti pune të krijojnë një aplikacion të veçantë që quhet Online....

Lajmet e fundit