Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

programi i lsi

Lëvizja Socialiste për Integrim prezanton Programin Elektoral për zgjedhjet e 25 qershorit (E Plotë)

Lëvizja Socialiste për Integrim prezantoi sot Programin Elektoral për zgjedhjet e 25 qershorit. Të pranishëm në këtë aktivitet ishte Kryetari i LSI-së,...

Programi i LSI, Vasili: 170 mijë vende të reja pune të mirëpaguara, 100 mijë për të rinjtë

Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar sot para mbështetësve të saj programin elektoral për zgjedhjet e 25 qershorit. Papunësia dhe ekonomia kanë...

Lajmet e fundit