Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

PROGRAM

Albana Osmani nuk “përmbahet”: Beqarët duhet të bëjnë s*ks sa herë ta ndjejnë

Albana Osmani është një ndër personazhet të cilët ndonëse është larguar nga ekrani vazhdon të komentohet gjerë e gjatë në mediat rozë. Kjo shkëputje si...

Aktorja e njohur Mariana Kondi rikthehet sërish në ekran, zbulon programin e ri me vëllezërit Veshaj

Aktorja e njohur Mariana Kondi do të rikthehet sërish në ekran, por jo siç e kemi parë herën e fundit në kuzhinë. ...

Sot mblidhet Kongresi i PS, zbardhet programi (Ndahet në 3 seanca)

  Paraditen e sotme Partia Socialiste do të mbledhë Kongresin në Pallatin e Kongreseve. Kongresi do të hapet me një fjalim...

Zbardhet programi, cilat janë ‘shtyllat’ kryesore të Kongresit të PS

Zbardhet programi i Kongresit Elektoral të Partisë Socialiste që pritet të mbahet ditën e shtunë. Fjalën hyrëse do e mbaje kreu...

Përfundon me sukses programin 8-vjeçar, Greqia del nga programi i shpëtimit të Eurozonës

Për herë të parë në tetë vjet, Greqia tani është e lirë të huazojë para nga tregjet financiare. Shteti grek përfundoi...

Keq për Lek? Vip-at e ekranit luajnë në “100 milionë”, zbulohet kauza

Në emisionin “100 milionë” të Eno Popit jemi mësuar të shohim konkurentë të thjeshtë që luajnë për çmimin e madh. Natën e sotme është...

Basha nga Korça paralajmëron takimin me Trump: Na ka ndodhur një fatkeqësi e madhe politike

Kryetari i opozitës Lulzim Basha duke biseduar me fermerët e Korçës, ndër të tjera tha se do të shkojë në SHBA dhe do takohet...

Lajmet e fundit