Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

progonati

Nuk përballoi dot fluksin, dorëhiqet prokurori i “dekriminalizimit”

Alfred Progonati ka hequr dorë nga posti i drejtuesit të strukturës së dekriminalizimit pranë Prokurorisë së Përgjithshme dhe shkak mësohet se është mbingarkesa e...

Lajmet e fundit