Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Profesori Sinani: Shqipëria do futet në BE para Maqedonisë së Veriut, partitë në Tiranë të diskutojnë se ‘dackat’ i hamë ne në Shkup

Sinani: Shqipëria do futet në BE para Maqedonisë së Veriut, partitë në Tiranë të diskutojnë se ‘dackat’ i hamë ne në Shkup

Analisti shqiptar nga Kosova Arsim Sinani, shprehet se partitë në Tiranë duhet të ulen dhe të diskutojnë me njëra tjetrën në mënyrë që kriza...

Lajmet e fundit