Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

profesore

“Askush nuk më jep dot leksione nga FB apo nga banaqet televizive”, Rama sulmon profesorët

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar profesorët të cilët sipas tij, dalin nëpër banaqet televizive e thonë se kryeministri është aty për të zbatuar kërkesat....

Në BERAT, profesorë dhe historianë kërkojnë VARRIN e Sabbatei Zevit… (FOTOT)

Një grup historianësh, profesorësh e artistësh prej kohësh, janë vënë në kërkim të varrit të Sabbatei Zevit, teologut të lirisë, të vetëquajtur “Mesia” i...

Lajmet e fundit