Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

PROFESOR

Reagon ashpër profesori i njohur: Jeta vazhdon mes degradimit, mizerabilitetit dhe kotësisë ( E PLOTË)

Profesor Artan Fuga, reagon në lidhje me situatën e ditëve të fundit në vend, e shprehet se jeta vazhdon mes degradimit, mizerabilitetit dhe kotësisë....

Ndahet nga jeta profesori i njohur shqiptar

Është ndarë nga jeta ditën e sotme, profesori dhe aktivisti politik i njohur në Kosovë, Nehat Rudhani. Shkak për vdekjen e profesor Rudhanit,...

Habitet profesori i PD nga përgjigja e studentit: Pastaj qahemi si shoqëri pse na drejtojnë hajdutët dhe gomerët militantë

Jamarbër Malltezi, dhëndrri i ish-kryeministrit Sali Berisha, profesori, njëherazi drejtor i Departamentit të Mjedisit në PD, publikon përgjigjen epike të një studenti duke marrë...

Profesori i tronditur nga vetëvrasja e komshiut: Më fal nënë, të humba në kumar

Lojrat e fatit janë një nga shkaqet kryesore të shkatërrimit të një familje apo të një personi. Ditën e djeshme në qytetin e Vlorës,...

Lajmet e fundit