Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Profesor Përparim Kabo për studentët: Ata janë Shqipëria europiane, shohin të palodhur nga e ardhmja

Profesor Përparim Kabo për studentët: Ata janë Shqipëria europiane, shohin të palodhur nga e ardhmja

Profesor Përparim Kabo ka komentuar së fundmi protestën e studentëve, të cilëët prej 10 ditësh kanë bojkotuar auditorët dhe kërkojnë plotësimin e kërkesave të...

Lajmet e fundit