Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

profesor fuga

Profesori i njohur: Jetojmë për një COPË BUKË

Profesor Artan Fuga ka reaguar në lidhje me situaten e ditëve të fundit për lobimin e PD  në SHBA dhe akuzat  dhe kundërakuzat e...

Lajmet e fundit