Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

profesionistet

Shqiptarët e kosovarët: Mungojnë drejtuesit e aftë dhe talentet e reja të prirur për biznes

Drejtuesit e aftë dhe  mungesa e talenteve janë shqetësimi i kompanive më të mëdha në Shqipëri dhe Kosovë. Rreth 90 për...

Lajmet e fundit