Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

profesioniste ushtarake

Rusia rekruton 35 mijë të burgosur për në luftë, mes tyre edhe kanibalë: U premtohet liria nëse mbijetojnë

Presidenti Vladimir Putin, ka bërë rekrutimin e 35 mijë të burgosurve, përfshirë përdhunues, vrasës dhe shtatë kanibalë, të cilët janë dërguar në luftë në...

Lajmet e fundit