Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

profesioni me i kerkuar ne shqiperi

Profesioni i së ardhmes në Shqipëri, dhe që tani thuajse nuk ekziston

Me përparimin e teknologjisë, përveç të mirave njerëzimi duhet të përballet edhe me sfida të shumta. Një prej tyre janë edhe automjetet elektrike. ...

Lajmet e fundit