Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

profesioni i te ardhmes

Profesioni i së ardhmes në Shqipëri, dhe që tani thuajse nuk ekziston

Me përparimin e teknologjisë, përveç të mirave njerëzimi duhet të përballet edhe me sfida të shumta. Një prej tyre janë edhe automjetet elektrike. ...

Lajmet e fundit