Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

profesionet e paguara ne 2018

Mësoni cilat janë profesionet që do paguhen më shumë në 2018-ën në Shqipëri (LISTA)

Papunësia dhe punët e papaguara mirë po shtyjnë shumë shqiptarë të emigrojnë. Por disa profesione në Shqipëri priten të paguhen...

Lajmet e fundit