Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

profejta

Parashikoi 9/11, ngrohjen globale dhe ISIS, Baba Vanga ka lajme të këqija për Donald Trump

E njohur si “Nostradami i Ballkanit”, profetja e verbër rumune ka habitur ndër vite miliona njerëz me parashikimet e saj, ndërsa husmë prej tyre...

Lajmet e fundit