Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ProfDr Stefano Guidi

Dekorohet nga Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj, Prof.Dr. Stefano Guidi! (MOTIVACIONI)

Dekorimi i profesorve të shquar vendas dhe të huaj, që kontrbuojnë në Kongresin Multidisiplinar Mjekësor në Shqipëri, prej 3 vitesh është tashmë një traditë...

Lajmet e fundit