Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proetsta parlament

Artan Hoxha zbulon detaje: Garda nesër e armatosur, ja ku do pozicionohet. Kanë çuar që sot bombola 25kg dhe pajisje…

Gazetari Artan Hoxha zbulon detaje nga përgatitja e Policisë së Shtetit dhe Gardës për të menaxhuar protestën e opozitës ditën e nesërme. ...

Lajmet e fundit