Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

produkti surprize

Digitalb si Netflix! Prezantohet produkti surprizë për shqiptarët

Në prag të festës së madhe të përvjetorit të 15-të, Digitalb zbulon surprizën e rradhës për të gjithë Shqiptarët kudo ndodhen dhe jo vetëm....

Lajmet e fundit