Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

produktet përfundojnë në kanal

Deputeti sulmon qeverinë: Subvencionet për fermerët janë zero, produktet përfundojnë në kanal

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka reaguar ditën e sotme në lidhje me subvencionet dhe mbështetjen për bujqësinë. “Produkti në...

Lajmet e fundit