Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

produkte ushqimore

Shisnin ushqime të skaduara, gjobiten me 31 milion lekë 2 biznese në Rrogozhinë dhe Spille

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka vendosur 6 gjoba me vlerë totale 3.15 milion lekë si dhe ka bllokuar dhjetëra kilogram produkte ushqimore me afat...

AKU bllokon BIZNESIN ushqimor dhe i vendos GJOBË të majme pronarit (EMRI- Çfarë zbuloi hetimi)

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, gjatë inspektimit ditën e djeshme në Shkodër ka konstatuar shkelje në  subjektin “CULIQI”, me objekt “Përpunim, konservim, ambalazhim fruta-perime” dhe...

Bllokohen produkte ushqimore masive, arrestohet pronari i firmës dhe 2 të tjerë, në kërkim inxhinieri (EMRAT-DETAJE)

Prodhonin produkte ushqimore në kundërshtim me ligjin, arrestohet pronari i firmës, dhe dy të punësuar ndërsa është shpallur në kërkim me detyrë inxhinier mercelog....

Mos i fusni kurrë këto produkte në frigorifer

Kjo është lista e gjatë e publikuar nga Universiteti i Kalifornisë me artikujt ushqimorë që nuk duhet të mbahen në frigorifer është befasuese dhe hedh poshtë...

Lajmet e fundit