Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

produkt i vjeter

Art me nostalgjinë, ja si një produkt i vjetër dhe mund të kthehet në modern

Javën sot në KafeIN u nis me një prej temave më interesante për të rinjtë, por jo vetëm. Kthimi pas në kohë dhe se çfarë...

Lajmet e fundit