Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

producenti

Ndahet nga jeta producenti i famshëm amerikan i Star Wars

Është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare producenti i famshëm hollivudian Gary Kurtz. Në moshë të re ai iu bashkua Marinës...

Vdes në moshën 28-vjeçare DJ i famshëm Avicii

Producenti dhe DJ i famshëm Avicii është ndarë nga jeta para kohe. Muzikanti suedez Tim Bergling i njohur me emrin e artit...

Lajmet e fundit