Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prodhonte turshi dhe konserva të paligjshme

Prodhonte turshi dhe konserva të paligjshme, shpallet në kërkim pronari në Shkodër (EMRI)

Policia e Shkodër ka shpallur në kërkim shtetasin Gëzim Bala, pasi në firmën e tij prodhoheshin ushqime të paligjshme. Mësohet se...

Lajmet e fundit