Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prodhonte droge

Prodhonte dhe shiste drogë, arrestohet 47-vjeçari shqiptar në Itali

Një shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Mesina të Italisë për kultivim dhe shitje droge. Bëhet fjalë për 47-vjeçarin me...

Lajmet e fundit