Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

prodho shqip

“Njëra më e mirë se tjetra”, Meta mrekullohet nga produktet bio të fermës: Të kthejmë vëmendjen nga bujqësia dhe turizmi (FOTO)

Në Ditën Botërore të Gastronomisë, presidenti Ilir Meta së bashku me një grup të rinjsh ka vizituar fermën UKA, në të cilën prodhohen produkte...

Lajmet e fundit