Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prodhimet shqiptare

Peleshi jep lajmin e mirë: Rriten esportet, prodhimet shqiptare të kërkuara në Europë

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural Niko Peleshi ka dhënë një lajm të mirë për gjithë prodhuesit shqiptarë dhe jo vetëm. ...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone