Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prodhime deti dhe darkë me 200 të ftuar, DETAJET nga darka e qeverisë në Labinot

Prodhime deti dhe darkë me 200 të ftuar, DETAJET nga darka e qeverisë në Labinot

Dita e parë e qeverisë në Elbasan përfundoi në të njëjtin restorant ku u qëndrua për drekë. Ishte restorant “Rozafa” në Labinot, vendi...

Lajmet e fundit