Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prodhim

‘Për një Shqipëri pa kanabis’, Veliu: Më pak prodhim të bimëve narkotike gjatë 2018, ra trafiku drejt Italisë

Sot është prezantuar raporti me rezultatet e luftës kundër kanabisit nga GdF dhe Policia e Shtetit përgjatë vitit 2018. Drejtori i Policisë së Shtetit,...

Samiti G7, reagon Panariti: Nëse nuk mbrojnë veten dhe prodhimin vendas, nuk i mbron kush

Pas përfundimit të punimeve të samitit të G7 në Kanada ka reaguar ish Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti.  Ai shtron pyetjen...

Lajmet e fundit