Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prodhim dhe shitje droge

Prodhim dhe shitje droge, arrestohen dy persona në Berat

Policia e Beratit ka arrestuar dy persona pasi akuzohen për ‘Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike’. Mësohet se janë vënë në...

Lajmet e fundit