Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

procesi zgjedhor

30 qershori, policia merr masat, ja sa forca do të angazhohen në Shkodër

Policia e qarkut të Shkodrës ka caktuar 500 efektivë policie për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor në të gjithë Shkodrën. Mësohet se...

Komisionerët e PD-së bllokojnë procesin e votimit në Vlorë dhe Divjakë (Arsyet)

Procesi i votimit është ndërprerë në qendrën e votimi në fshatin Gjormë të qytetit të Vlorës. Shkak për këtë është bërë një debat midis...

Krijimi i ‘Ministrisë së Zgjedhjeve’, Rama ironizon Berishën: Saliu nga “ciu ciu ciu” tani bën “Krra Krra Krra”

Kryeministri Edi Rama, në një dalje për median nuk ka kursyer as batutat, teksa foli për votimin ekektronik dhe krijimin e një ministrie të...

Lajmet e fundit