Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Procesi Sportiv

FOTO/ Jo më brune, Nevina SHTYLLA bën ndryshimin e papritur, kolegia e saj ‘zhgënjehet’ (FOTO)

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla befasoi publikun dhe ndjekësit e saj me ndryshimin e pamjes. Në një foto të postuar në ‘’Instagram’’,...

Zëvëndësoi Marina Vjollcën, SHPËRTHEN moderatorja e re: Mos më krahasoni me të

Bukuroshja Fjoralba Ponari vetëm prej pak kohësh prezanton emision sportiv “Top Arena”, në Top Channel së bashku me moderatorin Ed Manushi. ...

Zbulohet moderatorja e re e ‘Procesit Sportiv’, ja kush do të zëvëndësojë Marina Vjollcën

Marina Vjollca prej 10 vitesh ishte moderatore e emisionit sportive “Porcesi Sportiv”, në Top Channel, bashkë me Edi Manushin. Këtë sezon...

Në prag të Botërorit, kush është bukuroshja që do zëvendësojë Marinën te “Procesi sportiv”

Pas largimit të Marina Vjollcës nga Top Channel, emisioni  “Procesi sportiv” u drejtua nga moderatori Edi Manushi. Ndërsa Botërori po...

U largua nga “Xing me Ermalin”, ja ku do e shohim sot Rashel Kolanecin (Foto)

Menjëherë pas largimit nga emisioni “Xing me Ermalin”, bukuroshja Rashel Kolaneci u përfol se ‘tradhëtoi’ për ekranin e Top Channel. Duket...

Zbardhet biseda, çfarë i tha Marina Manushit kur u largua nga Procesi Sportiv

Pas 10 vitesh Marina dhe “Proçesi Sportiv” kanë përfunduar bashkëpunimin. Por jo miqësia e Marinës me Edi Manushin. E ftuar sot në...

Prezantuesja e re emisionit sportiv “tërbon” rrjetin me format e saj seksi (FOTO)

Emisioni i njohur sportiv në Top Channel “Procesi Sportiv”, ka ndryshuar prezantuesen e saj, pasi është larguar Marina Vjollca. Në vend...

“Top Channel” gjen zëvendësuesen e Marina Vjollcës, kjo do jetë “bomba” e“Procesit Sportiv”

Pak javë më parë Marina Vjollca ka dhënë “divorcin” nga “Procesi Sportiv”, duke u larguar nga Top Channel për të firmosur një tjetër kontratë...

Marina largohet nga emisioni, ja kush e zëvendëson (Foto)

Marina Vjollca është një nga moderatoret më simpatike shqiptare e cila ka moderuar shumë emisione në ekranin e ‘Top Channel’ ku së fundmi po...

Rama e shkarkoi për t’u marrë me fushatën, ish-ministri flet për futbollin te Marina dhe Manushi (Foto)

Duket se ish-ministri i Shtetit për Çështje Vendore, Bledi Çuçi, që pas shkarkimit nga kryeministri Edi Rama, ka plot kohë të lirë për të...

Lajmet e fundit