Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Procesi i Integrimit, Çipa: Shqipëria ka përfaqësim të dobët diplomatik

Procesi i Integrimit, Çipa: Shqipëria ka përfaqësim të dobët diplomatik

Gazetari dhe analisti i njohur Aleksandër Çipa shprehet se vendi ynë ka një nivel të dobët përfaqësimi diplomatik. Në emisionin 'Arena'...

Lajmet e fundit