Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Procesi dialogues

Situata politike në Shqipëri, Veton Surroi: Zgjidhja vjen vetëm nga një proces dialogues

Publicisti dhe analisti i njohur nga Kosova, Veton Surroi, ka deklaruar se kriza politike në Shqipëri zgjidhet vetëm me anë të një procesi të...

Lajmet e fundit